0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United States NHL
Edmonton Oilers
۲
۳
Columbus Blue Jackets
Finished
۰۶:۰۰
Seattle Kraken
۶
۱
Vancouver Canucks
Finished
۰۶:۳۰
Ottawa Senators
۲
۱
New York Islanders
Finished
۰۳:۳۰
Toronto Maple Leafs
۳
۲
New York Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Dallas Stars
۲
۳
Carolina Hurricanes
Finished
۰۵:۰۰
  Kazakhstan Championship
Nomad Nur-Sultan
۰
۲
Arlan Kokshetau
Finished
۱۰:۳۰
HK Aktobe
۴
۶
Gornyak Rudnyi
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Extraliga
HC Dinamo Pardubice
۴
۳
HC Skoda Plzen
Finished
۲۰:۴۵
  Europe Alps Hockey League
HC Gherdeina
۳
۱
Steel Wings Linz
Finished
۲۳:۰۰
Red Bull Salzburg Junior
-
-
Hockey Unterland Cavaliers
Finished
۲۱:۴۵
EC Kitzbuhel
۳
۲
Klagenfurter AC II
Finished
۲۲:۳۰
Ritten Sport
۴
۱
SG Cortina
Finished
۲۲:۳۰
WSV Sterzing Vipiteno Broncos
۱
۳
Zeller Eisbaren
Finished
۲۲:۳۰
HC Merano
۲
۶
EHC Oberscheider Lustenau
Finished
۲۳:۰۰
  World World Championship U20 Division III
Turkey U20
۳
۵
Bulgaria U20
Finished
۲۱:۰۰
Australia U20
۱۲
۴
Kyrgyzstan U20
Finished
۱۰:۳۰
Israel U20
۱۶
۱
South Africa U20
Finished
۱۴:۰۰
Bosnia and Herzegovina U20
۱
۶
New Zealand U20
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden SHL
Lulea HF
۱
۰
Rogle BK
Finished
۲۱:۳۰
Orebro HK
۱
۵
IK Oskarshamn
Finished
۲۱:۳۰
Linkopings HC
۱
۰
Vaxjo Lakers HC
Finished
۲۱:۳۰
IF Malmo Redhawks
۴
۰
Farjestad BK
Finished
۲۱:۳۰
Brynas IF
۳
۴
Timra IK
Finished
۲۱:۳۰
Skelleftea AIK
۴
۲
Frolunda HC
Finished
۲۱:۳۰
HV 71
۲
۳
Leksands IF
Finished
۲۱:۳۰
  Finland SM Liiga
HIFK Helsinki
۱
۲
KooKoo Kouvola
Finished
۲۰:۰۰
SaiPa Lappeenranta
۲
۸
Karpat-Oulu
Finished
۲۰:۰۰
  Belarus Extraliga
HK Gomel
۱
۵
HK Neman Grodno
Finished
۱۹:۳۰
Metallurg Zhlobin
۸
۲
HC Lida
Finished
۱۹:۳۰
HK Mogilev
۱
۴
HK Brest
Finished
۱۹:۳۰
  Russia VHL
Chelmet Chelyabinsk
۲
۳
Ermak Angarsk
Finished
۱۷:۳۰
Yuzhny Ural Orsk
۲
۳
Sokol Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۰۰
Molot-Prikamye Perm
۳
۲
Toros Neftekamsk
Finished
۱۷:۳۰
  Russia MHL
Omskie Yastreby U20
۳
۵
Loko-76 U20
Finished
۱۶:۳۰
Sarmaty Orenburg U20
۳
۲
Sibirskie Snaipery U20
inprogress
۱۱:۳۰
Tyumen Legion U20
۵
۶
Krasnoyarskiye Rysi U20
inprogress
۱۵:۳۰
Belye Medvedi U20
۱
۴
Chaika Nizhny Novgorod U20
Finished
۱۵:۳۰
Ladja Togliatti U20
۴
۳
Kuznetskie Medvedi U20
Finished
۱۶:۳۰
HC Sputnik Almetyevsk U20
۳
۱
Mamonty Yugry U20
Finished
۱۷:۳۰
SKA-1946 U20
۶
۱
Dynamo St. Petersburg U20
Finished
۱۹:۳۰
  United States AHL
San Diego Gulls
۵
۳
Bakersfield Condors
Finished
۰۶:۳۰
Hartford Wolf Pack
۲
۶
Bridgeport Islanders
Finished
۰۳:۳۰
Utica Comets
۰
۴
Charlotte Checkers
Finished
۰۳:۳۰
Laval Rocket Roster
۱
۲
Belleville Senators
Finished
۰۳:۳۰
Lehigh Valley Phantoms
۲
۵
Hershey Bears
Finished
۰۳:۳۵
Rochester Americans
۳
۲
Wilkes-Barre/Scranton Penguins
Finished
۰۳:۳۵
Tucson Roadrunners
۴
۱
Chicago Wolves
Finished
۰۵:۰۰
Calgary Wranglers
۲
۳
Ontario Reign
Finished
۰۵:۳۰
Henderson Silver Knights
۳
۲
SJ Barracuda
inprogress
۰۶:۳۰
Abbotsford Cannuck
۲
۳
Toronto Marlies
Finished
۰۶:۳۰
  United States ECHL
Florida Everblades
۳
۲
South Carolina Stingrays
Finished
۰۴:۰۰
  Russia Liga Pro (3x10 min)
Krasnyye Krylia
۲
۴
Stalker
Finished
۰۷:۳۱
Lyutyye Vepri
۲
۳
Zolotyye Drakony
Finished
۰۸:۳۰
Stalker
۳
۲
Lyutyye Vepri
Finished
۰۹:۳۰
Zolotyye Drakony
۴
۵
Krasnyye Krylia
Finished
۱۰:۳۰
Krasnyye Krylia
۵
۴
Lyutyye Vepri
Finished
۱۱:۳۰
Stalker
۱
۴
Zolotyye Drakony
Finished
۱۲:۳۰
Ognennyye Pantery
۵
۴
Reaktivnyye Bizony
Finished
۲۲:۳۰
Bystrye Rysi
۶
۲
Chernyye Grifony
Finished
۲۳:۳۰
  Russia KHL
HC Admiral Vladivostok
۲
۳
Sibir Novosibirsk
Finished
۱۳:۰۰
Red Star Kunlun Heilongjiang
۱
۵
Dinamo Minsk
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Moscow
۰
۴
Torpedo Nizhny Novgorod
Finished
۲۰:۰۰
HC Sochi
۲
۵
Vityaz
Finished
۲۰:۰۰
  Slovakia 1.Liga
Topolcany
۶
۵
Reprezentacia SR
Finished
۱۴:۰۰
  Norway Fjordkraft-ligaen
Stavanger Oilers
۴
۰
Ringerike Panthers
Finished
۲۰:۳۰
Stjernen Hockey
۲
۳
Storhamar Dragons
Finished
۲۱:۰۰
Lillehammer IK
۱
۴
Sparta Sarpsborg
Finished
۲۱:۰۰
IF Frisk Asker
۱
۳
Valerenga IF
Finished
۲۱:۳۰
Gruner
۵
۲
Manglerud Star
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Hockeyettan Ostra
Hanvikens SK
۴
۱
Nykopings SK
Finished
۲۱:۳۰
  Germany DEL Bundesliga
Adler Mannheim
۰
۳
Schwenninger Wild Wings
Finished
۲۲:۰۰
  Switzerland Swiss League
EHC Basel
۳
۲
EHC Winterthur
Finished
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید