0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Esteghlal Tehran
۴
۰
Malavan
Finished
۱۵:۰۰
Nassaji Mazandaran
۰
۱
Sepahan
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Eredivisie
AFC Ajax
۱
۱
FC Volendam
Finished
۲۳:۳۰
FC Groningen
۰
۱
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۲۱:۱۵
  Portugal Primeira Liga
Pacos Ferreira
۰
۲
SL Benfica
Finished
۲۳:۴۵
  India Indian Super League
FC Goa
۴
۲
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۱
۲
Sydney FC
Finished
۱۱:۱۵
  United Arab Emirates Division 1
Emirates Club Ras Al Khaimah
۲
۱
Al Urooba
inprogress
۱۶:۴۰
Al Hamriyah
۱
۰
Masafi
Finished
۱۶:۴۵
  Greece Cup
Lamia 1964
۴
۲
Apollon Paralimniou
Finished
۱۹:۰۰
Panathinaikos
۱
۱
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۲۱:۰۰
  World Friendly Club Matches
FC Copenhagen
۴
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۷:۰۰
FK Bodo Glimt
۰
۰
Kalmar FF
Finished
۱۹:۳۰
AIK
۳
۱
Taby FK
Finished
۱۶:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۴
۴
DJK Arminia Klosterhardt
Finished
۲۲:۰۰
Danubio
۱
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۴۵
Montevideo Wanderers
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۴:۰۰
BSC Young Boys Bern
۴
۱
Flora Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
Always Ready
۳
۰
Vaca Diez
Finished
۲۳:۰۰
Fremad Amager
۳
۱
BK Avarta
Finished
۲۰:۰۵
BK Hacken
۲
۱
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
FK Backa Topola
۳
۱
SK Sturm Graz
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Gievenbeck
۴
۵
SV Mesum
Finished
۲۱:۴۵
Namungo FC
۱
۱
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۶:۳۰
FC Dallas
۰
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۴:۴۵
FK Arsenal Tivat
۳
۱
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۵:۳۰
SV Pachern
۱
۴
TUS Heiligenkreuz
Finished
۲۱:۰۰
Peresvet Podolsk
۴
۹
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
Viborg FF
۲
۱
AaB Aalborg
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Beograd
۱
۶
NK Celje
Finished
۱۷:۰۰
Arsenal Tula
۴
۱
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۷:۳۰
FC Lugano
۱
۳
Zurich II
Cancelled
۱۸:۰۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
FC Drita Gjilan
inprogress
۱۸:۰۰
FC Lugano
۱
۳
Zurich II
Cancelled
۱۸:۰۰
Lugano II
۱
۴
Zurich II
Finished
۱۸:۰۰
FC Lugano
۱
۲
FC Zurich
Finished
۱۸:۰۶
FC Pisek
۱
۲
Viktoria Plzen B
Finished
۲۰:۳۰
  Morocco Botola Pro
Union Sportive de Touarga Rabat
۰
۰
Olympique Khouribga
Finished
۲۳:۰۰
Chabab Mohammedia
۰
۱
RSB Berkane
Finished
۲۰:۴۵
HUSA Agadir
۰
۱
Fath Union Sportive Rabat
Finished
۱۸:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Sabah
۲
۰
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۸:۳۰
Shamakhi FK
۲
۱
Sabayil FK
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Avenida
۱
۱
Internacional RS
Finished
۰۱:۳۰
Gremio RS
۱
۰
Brasil de Pelotas
Finished
۰۴:۰۰
  Israel Ligat-Al Women
Hapoel Jerusalem (W)
۲
۲
Maccabi Emek Hefer (W)
Finished
۲۲:۰۰
FC Ramat Hasharon (W)
۱
۲
AS Tel Aviv University (W)
Finished
۲۱:۳۰
Kiryat Gat SC (W)
۵
۰
Hapoel Beer Sheva (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  England League Cup Women
Arsenal (W)
۳
۰
Aston Villa (W)
Finished
۲۳:۱۵
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۱
۰
Pusamania Borneo FC
inprogress
۱۲:۰۰
PSS Sleman
۲
۰
Arema Malang
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
EC Sao Bento
۱
۰
Inter de Limeira
Finished
۲۲:۰۰
Santos FC Sao Paulo
۰
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۴:۰۵
Ituano SP
۱
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۰۰
Santo Andre
۱
۱
Botafogo SP
Finished
۰۳:۰۰
Bragantino Red Bull
۲
۰
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Copa del Rey
Real Madrid
۳
۱
Atletico Madrid
Finished
۲۳:۳۰
Valencia CF
۱
۳
Athletic Bilbao
Finished
۲۲:۳۰
Osasuna
۲
۱
Sevilla FC
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland Reykjavik Cup
Leiknir Reykjavik
۲
۳
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۲:۳۰
  India I-League
Aizawl
۱
۰
Mohammedan SC
Finished
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft (Iraq)
۰
۰
Al Sinaah
Finished
۱۴:۳۰
Al Kahrabaa Club
۰
۰
AL Zawraa SC
Finished
۱۷:۰۰
  Kenya Premier League
Gor Mahia
۳
۰
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico U20 League
Atlas U20
۱
۲
Santos Laguna U20
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches
USA
۱
۲
Serbia
Finished
۰۶:۳۰
  Israel Liga Alef South
Shimshon Tel Aviv
۱
۰
Hapoel Marmorek
Finished
۲۲:۳۰
Hapoel Kfar Shelem
۱
۱
Maccabi Herzliya
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Shaarayim
۳
۱
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Barra FC
۱
۰
Atletico Catarinense
Finished
۲۳:۰۰
Hercilio Luz
۱
۰
Avai
Finished
۰۱:۳۰
Camboriu
۱
۱
Concordia AC
Finished
۰۳:۳۰
Figueirense FC
۰
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Tennis Borussia Berlin
۰
۱
Chemnitzer FC
Finished
۲۱:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۰
۲
KS Teuta Durres
Finished
۱۸:۳۰
KF Egnatia
۱
۲
KS Kukesi
Finished
۱۵:۳۰
KF Erzeni
۰
۲
KF Tirana
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano 1
AA Aparecidense
۲
۰
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۱
۲
Anapolis FC
Finished
۰۲:۰۰
Vila Nova GO
۳
۰
Ipora EC
Finished
۰۳:۰۰
CRAC
۳
۳
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Goianesia
۱
۰
Gremio Anapolis
Finished
۰۲:۳۰
Morrinhos
۴
۰
Goiania
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Honduras Progreso
۰
۱
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۱
۰
Olancho FC
Finished
۰۵:۰۰
CD Marathon
۰
۲
Vida
Finished
۰۴:۳۰
Motagua
۱
۰
Real Espana
inprogress
۰۴:۳۰
  South America South American Championship U20
Brazil U20
۱
۱
Colombia U20
Finished
۰۴:۰۰
Argentina U20
۱
۰
Peru U20
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۳
۰
Puntarenas FC
Finished
۰۵:۳۰
Sporting San Jose
۲
۰
Guadalupe FC
inprogress
۰۳:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۲:۳۰
  Israel Liga Bet North
Ahi Akko
۱
۲
Hapoel Ironi Karmiel
Finished
۲۱:۰۰
FC Tzeirei Tamra
۴
۱
Hapoel Ironi Arraba
Finished
۲۲:۰۰
Maccabi Ahva Shaab
۱
۰
MS Shefaram
Finished
۱۶:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
St Mochtas
۱
۰
Bluebell United
Finished
۲۳:۱۵
  Spain Primera Division Women
Sevilla FC (W)
۰
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۲۱:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۲
۱
Real Sociedad (W)
Finished
۲۳:۳۰
  Mali League Women
AS Real (W)
۱
۱
AS Police Bamako (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Telecom Egypt
۳
۱
El Terasanah
Finished
۱۵:۳۰
  Oman Professional League
AL Musannah
۲
۰
Sur SC
Finished
۱۹:۰۰
Al Nasr SCSC
۱
۰
Sohar Club
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Carioca 1
Volta Redonda
۵
۱
Resende FC
Finished
۰۱:۳۰
Portuguesa RJ
۰
۲
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۴۰
  Brazil Baiano 1
Jacobinense EC
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Alagoinhas Atletico Clube
۰
۱
EC Jacuipense
Finished
۰۱:۴۵
  Togo Premier Division
AS Togo Port
۰
۰
Entente II
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera A
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۱
CD Junior FC Barranquilla
Finished
۰۱:۵۰
  Indonesia Liga 3
Persipan Pandeglang
۱۱
۰
Putra Tangerang FC
Finished
۱۰:۰۰
  Qatar Reserve League
Al Gharafa SC U23
۴
۲
Al Arabi Doha U23
Finished
۱۸:۱۵
Al Ahli Doha U23
۰
۳
Qatar U23
Finished
۱۸:۱۵
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
AD Aserri
۳
۰
Cariari Pococi
Finished
۰۰:۳۰
CS Uruguay de Coronado
۱
۰
San Jose FC (Escazu)
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Noroeste SP
۰
۳
Juventus SP
Finished
۰۲:۰۰
Velo Clube SP
۱
۰
CA Linense
Finished
۰۲:۳۰
EC Taubaté
۰
۱
Rio Claro SP
Finished
۰۲:۳۰
AA Ponte Preta
۳
۰
Atletico Monte Azul
Finished
۰۱:۳۰
Comercial SP
۲
۱
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۲:۳۰
AD São Caetano do Sul
۲
۲
EC XV de Novembro (Piracicaba)
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Super Cup
Sportivo Ameliano
۱
۰
Olimpia Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Alagoano
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۱
۱
CS Esportiva AL
Finished
۰۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۱
AA Coruripe
Finished
۰۳:۰۰
Desportiva Alianca Pilarense
۰
۵
Cruzeiro Arapiraca
Finished
۰۲:۳۰
  Israel National League U19
Maccabi Yavne Shimon U19
۰
۱
Gadna Tel Aviv U19
Finished
۱۶:۱۵
  Mexico Liga de Expansion
Alebrijes Oaxaca
۳
۰
Dorados
Finished
۰۶:۳۵
Celaya
۱
۰
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
Cancun FC
۰
۱
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
  Gambia GFA 1st Division
Falcons FC
۲
۰
Steve Biko FC
Finished
۱۹:۳۰
Marimoo
۰
۰
Brikama United FC
Finished
۱۹:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Wahda
۱
۱
Hutteen Latakia
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Treze FC
۳
۰
Serra Branca EC
Cancelled
۰۳:۰۰
Sousa EC
۰
۱
Campinense Clube
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Cearense 1
Ceara CE
۴
۰
Pacajus
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Retro FC Brasil
۱
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Atletico Paranaense
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۴۵
Maringa PR
۰
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۴:۰۰
FC Cascavel
۱
۱
Cianorte PR
Finished
۰۱:۴۵
Azuriz
۱
۱
Independiente FSJ
Finished
۰۱:۴۵
  Brazil Paulista Serie A3
Sao Jose SP
۱
۱
Gremio Prudente
Finished
۰۲:۳۰
GO Audax SP
۲
۱
Sertãozinho FC
Finished
۰۱:۳۰
Marilia SP
۲
۱
Rio Preto
Finished
۰۲:۳۰
Capivariano SP
۲
۲
Barretos SP
Finished
۰۱:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۳
۶
Sydney FC (W)
Finished
۰۸:۳۵
  Ireland Munster Senior League
Rockmount AFC
۳
۲
College Corinthians FC
Finished
۲۳:۱۵
  Liberia First Division
LPRC Oilers FC
۲
۴
Mighty Barrolle
Finished
۲۱:۰۰
  Palestine West Bank 1st Division
Silwan
۰
۲
Hilal Areeha
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
Alecrim Natal
۱
۳
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۲:۰۰
Potyguar CN
۱
۰
Globo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
CA River Plate Reserves
۳
۰
Central Cordoba Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۲
۰
CA Platense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Saudi Arabia Super Cup
Al Feiha
۱
۰
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۸:۳۰
Al-Ittihad
۳
۱
Al-Nassr Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Porto Vitoria
۱
۳
Vitoria ES
Finished
۰۲:۳۰
  Aruba Aruba Cup
SV Deportivo Nacional
۰
۱
SV Britannia
Finished
۰۲:۳۰
  Oman 1st Division
Ahli Sidab
۱
۱
Al Wahda Sur
inprogress
۱۶:۳۰
  Ireland Munster Senior Cup
Cobh Ramblers
۸
۱
Everton AFC
Finished
۲۳:۱۵
  World Friendly International Matches U20
Iraq U20
۲
۱
Kyrgyzstan U20
Finished
۱۶:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید