0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
1. FSV Mainz 05
۱
۲
Borussia Dortmund
Finished
۲۱:۰۰
FC Augsburg
۱
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۳:۰۰
SC Freiburg
۱
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۲۳:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۲
۰
VfL Bochum
Finished
۲۳:۰۰
  Morocco Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Maghreb de Fes
Cancelled
۲۳:۰۰
FAR Rabat
۴
۰
Ittihad Riadhi de Tanger
Finished
۱۸:۳۰
Olympique de Safi
۱
۱
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۲۰:۴۵
Maghrib Association Tetouan
۱
۲
MCO Mouloudia Oujda
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Fortuna Sittard
۲
۰
SC Heerenveen
Finished
۲۲:۳۰
Go Ahead Eagles
۱
۴
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۱۵
FC Utrecht
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۲۳:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۲
۰
NEC Nijmegen
Cancelled
۲۳:۳۰
SBV Vitesse
۲
۲
FC Twente
Finished
۲۱:۱۵
  Iran Azadegan League
Saipa
۱
۱
Shahrdari Astara
Finished
۱۴:۰۰
Shams Azar Qazvin
۱
۱
Darya Babol
Finished
۱۴:۰۰
Esteghlal Khuzestan
۱
۱
Esteghlal Molasani
Finished
۱۴:۰۰
Kheybar Khorramabad
۱
۰
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۴:۰۰
Chador Malu Yazd
۴
۲
Khoosheh Talai
Finished
۱۴:۰۰
Chooka Talesh
۲
۰
Arman Gohar
Finished
۱۴:۰۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۴:۰۰
  Greece Cup
Panserraikos
۱
۳
AEK Athens
Finished
۱۹:۰۰
Aris Thessaloniki
۰
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۱:۰۰
  Azerbaijan Premier League
PFK Turan Tovuz
۲
۳
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
FK Zira
۳
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۰۰
  Costa Rica Primera Division
AD Guanacasteca
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۰:۳۰
CS Cartagines
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Corinthians Paulista
۲
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
FK Zalgiris Vilnius
۴
۲
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۴:۳۰
Austria Klagenfurt
۴
۰
Aluminij
Finished
۱۶:۳۰
BVSC Zuglo
۳
۱
Dabas FC
Finished
۱۳:۳۰
CA River Plate
۱
۰
Boston River
Finished
۰۰:۴۵
Defensor Sporting
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۴:۰۰
KS Ruch Chorzow
۱
۱
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
SC Germania Reusrath 1913
۰
۰
VfB 03 Hilden
Finished
۲۲:۰۰
Club Atletico Mitre
۱
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۰۰
FC Spartak Trnava
۶
۱
FK Samorin
Cancelled
۱۳:۳۰
JK Nomme Kalju
۲
۱
Valmieras FK
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
Podbrezova
Finished
۱۵:۳۰
Radomlje
۵
۱
NK Brinje Grosuplje
Finished
۱۴:۳۰
SKN St. Polten
۲
۲
SK Slovan Bratislava
Cancelled
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۲
۰
Hammer Spvg
Finished
۲۲:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatabanya
۳
۳
Gyirmot
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka 1898
۲
۰
FK Pohronie
Finished
۱۳:۳۰
Kustosija
۳
۳
Opatija
Finished
۱۷:۰۰
SC Wiedenbruck
۵
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۲۱:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
Union Nettetal
Finished
۲۱:۳۰
Znojmo
۱
۳
FC Slovacko B
Finished
۱۴:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۴
۲
OFK Vrsac
Finished
۱۵:۳۰
Koge
۳
۳
FC Nordsjaelland
Finished
۱۶:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۳
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۶:۳۰
SV Feldbach
۴
۲
SGV Freiberg
Finished
۲۱:۰۰
Trinec
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
PFC Cherno More Varna
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۶:۰۰
Wolfsberger Athletik Club II
۱
۰
FK Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
FC Minsk
۰
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۵:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۰
Bron Radom
Finished
۱۵:۳۰
Diosgyor VTK
۲
۰
MFK Kosice
Finished
۱۵:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۰
Riga FC
Finished
۱۶:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۳
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۱
۰
Derry City
Finished
۱۸:۳۰
University College Dublin FC
۰
۱
Bray Wanderers AFC
Cancelled
۲۲:۳۰
Belasitsa Petrich
۲
۰
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۰۰
NK Rogaska
۱
۴
NK Rudar Velenje
Finished
۱۶:۳۰
FC Rostov
۲
۰
Johor Darul Takzim FC
Cancelled
۱۷:۰۰
KS Ruch Chorzow
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۹:۳۰
IF Fram Larvik
۳
۲
Pors Grenland
Finished
۲۱:۴۵
Sportist Svoge
۱
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۵:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۶:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۶:۳۰
NK Maribor
۱
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
FK Buducnost Dobanovci
Finished
۱۷:۰۰
FK Kolubara
۰
۴
ND Gorica
Finished
۱۷:۰۰
FK Zenit St. Petersburg
۹
۰
Al Bidda SC
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Wettswil-Bonstetten
۰
۱
Rapperswil Jona
Finished
۲۲:۰۰
  Spain Primera Division Women
Deportivo Alaves (W)
۱
۳
Real Madrid (W)
Finished
۲۱:۳۰
FC Barcelona (W)
۷
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۲۰:۳۰
Madrid CFF (W)
۲
۲
Atletico Madrid (W)
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca 1
Bangu RJ
۱
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۳:۴۰
Audax Rio RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۲۲:۰۰
  Brazil Baiano 1
Itabuna BA
۱
۲
Juazeirense
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Gaucho 1
EC Juventude
۱
۱
EC Sao Luiz Ijui
Cancelled
۰۱:۳۰
  Spain Copa del Rey Juvenil
Barcelona U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۹:۰۰
Real Madrid U19
۳
۱
Valencia U19
Finished
۲۰:۰۰
Real Betis Balompie U19
۰
۳
Las Palmas U19
Finished
۱۵:۳۰
Athletic Club Bilbao U19
۱
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۲۱:۳۰
Antiguoko KE U19
۱
۲
Sporting Gijon U19
Finished
۲۰:۳۰
Almeria U19
۲
۱
Deportivo Alaves U19
Finished
۲۱:۲۹
Tenerife U19
۱
۲
Villarreal CF U19
Finished
۲۳:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۲
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۵
Cimarrones de Sonora
۱
۰
CF Atlante
Finished
۰۶:۳۵
Pumas Tabasco
۰
۰
CD Tepatitlan de Morelos
Cancelled
۰۴:۳۵
  Brazil Cearense 1
Ferroviario
۰
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۲۲:۰۰
  Portugal Taca da Liga Women
SL Benfica (W)
۴
۱
Sporting (W)
Finished
۲۳:۱۵
Braga (W)
۳
۰
Famalicao (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Primavera Cup
Torino U19
۲
۴
Genoa U19
Finished
۱۸:۳۰
Roma U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
EC Sao Bernardo
۰
۱
Itapirense
Finished
۲۱:۳۰
RB Brasil SP
۰
۱
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۰
۲
Bandeirante EC SP
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۰
Matonense SP
Finished
۲۱:۳۰
  Kenya Premier League
Bidco United
۱
۳
Mathare United
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۰
۰
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۴۵
Kakamega Homeboyz
۱
۱
Sofapaka
Cancelled
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۱
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۰
Wazito FC
Finished
۱۵:۳۰
Kariobangi Sharks
۱
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۱
۰
Kenya Police FC
Cancelled
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
EC Lemense SP
۳
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
Primavera SP
۳
۲
Oeste Itapolis
Finished
۲۱:۳۰
  South America South American Championship U20
Chile U20
۱
۰
Bolivia U20
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۱:۳۰
  Italy Coppa Italia Women
Chievo Verona (W)
۰
۳
Juventus FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
ASD Pomigliano (W)
۱
۸
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۰
۱
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sampdoria (W)
۲
۳
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
  England National League
Halifax Town
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۲۳:۰۰
Eastleigh
۰
۰
Barnet
Cancelled
۲۳:۱۵
  Wales Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۴
۰
Aberystwyth Town (W)
Finished
۲۳:۳۰
  England League Cup
Nottingham Forest
۰
۳
Manchester United
Finished
۲۳:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Castleview FC
۰
۲
Midleton FC
Finished
۲۳:۱۵
Blarney United
۱
۲
Ringmahon Rangers
Finished
۲۳:۱۵
  South Africa Premier League
Golden Arrows
۳
۲
Marumo Gallants FC
Finished
۲۱:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
ES Hammam Sousse
۰
۱
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۰
۱
ES Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Esperance Tunis
۲
۰
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۱
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
RANS Nusantara
۴
۴
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۰۰
Persija Jakarta
۴
۲
PSM Makassar
Cancelled
۱۲:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Envigado
Finished
۰۴:۳۰
Union Magdalena Santa Marta
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۲۳:۴۰
  Thailand League Cup
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۰
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۱:۳۰
Chiangmai FC
۲
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۳۰
Samud Songkram
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۳:۳۰
Phitsanulok FC
۰
۴
Bangkok United
Finished
۱۳:۳۰
Nakhon Pathom United
۲
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۴:۳۰
Ayutthaya United FC
۰
۵
Prachuap FC
Finished
۱۳:۳۰
Ratchaburi FC
۰
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
  England League Cup Women
Tottenham (W)
۱
۳
Chelsea (W)
Finished
۲۳:۱۵
Bristol City (W)
۰
۶
Manchester City (W)
Finished
۲۲:۳۰
Liverpool (W)
۰
۱
West Ham United (W)
Cancelled
۲۳:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Puebla (W)
۰
۲
Tigres Uanl (W)
Finished
۰۱:۱۵
  Italy Serie D, Girone D
Giana Erminio
۲
۲
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۱
Scandicci
Finished
۱۸:۳۰
Sammaurese
۱
۱
Correggese
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۲
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۲
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۰
۰
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۰
۴
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۲
۲
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۰
۱
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
Bagnolese
۲
۰
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
  Bahrain 2nd Division
Qalali
۳
۰
Al Tadamun Buri
Finished
۱۹:۰۰
Malkiya Club
۲
۲
Isa Town
Finished
۱۹:۰۰
Busaiteen Club
۱
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۰۰
  Portugal League Cup
FC Porto
۳
۰
Academico Viseu
Finished
۲۳:۱۵
  Tunisia Ligue 1, Group B
US Monastir
۱
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۱
۰
Rejiche
Finished
۱۶:۳۰
AS Slimane
۰
۱
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۰
۲
Olympique Beja
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Lichtenberg 47
۱
۱
Greifswalder FC
Finished
۲۱:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۱
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۲۱:۳۰
  Cameroon Elite Two
AS FAP
۱
۰
Leopard de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Racing de Bafoussam
۱
۱
Aigle Royal du Moungo
Finished
۱۹:۳۰
Victoria Utd Limbe
۳
۱
Stade FC de Bertoua
Finished
۱۷:۳۰
Unisport Bafang (Haut-nkam)
۰
۰
Dynamo de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Rangers FC of Bafut
۰
۳
AS Lausanne de Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
OFTA
۲
۱
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Fortune
۲
۰
PSV Wellingara
Finished
۱۹:۳۰
Team Rhino FC
۲
۱
Banjul United
Finished
۱۹:۳۰
  Kenya Super League
Darajani Gogo
۰
۰
Mully Children Family
Finished
۱۵:۳۰
Shabana FC
۳
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۲
۱
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Nacional de Patos
۲
۱
Auto Esporte
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
۴
۰
Murici
Finished
۰۱:۳۰
  Syria Division 2
Al Mohafza
۱
۱
Al Tall
Finished
۱۴:۳۰
Al Sahel Tartous
۳
۱
Morek
Finished
۱۴:۳۰
Efrin SC
۱
۲
Ommal Hama
Finished
۱۴:۳۰
Harjaleh
۲
۱
Moadameet Al-Sham
Finished
۱۴:۳۰
  Israel Toto Cup
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۰
Hapoel Ramat Hasharon
Cancelled
۲۰:۳۰
  Spain Copa del Rey
FC Barcelona
۱
۰
Real Sociedad
Finished
۲۳:۳۰
  France National 2, Group D
SO Romorantinais
۱
۱
FC Chamalieres
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Sao Paulo Youth Cup
Palmeiras U20
۲
۱
America MG U20
Finished
۲۲:۰۰
  Iceland Reykjavik Cup
Fram Reykjavik
۰
۰
Valur Reykjavik
Finished
۲۲:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
Consultants Desamparados
۱
۲
Santa Ana
Finished
۲۰:۳۰
Municipal de Turrialba
۰
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۲۳:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Remo Stars
۲
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
  Liberia First Division
Jubilee FC
۰
۰
Watanga FC
Finished
۱۹:۰۰
Jubilee FC
۰
۰
Watanga FC
Cancelled
۱۹:۰۰
  South Africa 1st Division
Cape Town Spurs
۲
۰
Uthongathi
Finished
۱۷:۰۰
  Oman Professional League
Dhofar SCSC
۱
۲
Al Nahda
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie D
FC Lamezia Terme
۲
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
AC Legnano
۰
۱
Borgosesia
Finished
۱۷:۰۰
Stresa Vergante
۱
۲
Chisola
Finished
۱۷:۰۰
Ligorna 1922
۱
۱
Derthona FBC
Finished
۱۷:۳۰
AC Bra
۰
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۰۰
Sestri Levante
۱
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
US Fezzanese
۲
۰
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۰
۱
Asti
Finished
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۲
۱
Fossano Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۶
۱
Belo Jardim FC
Cancelled
۰۲:۳۰
CA Porto
۱
۱
Afogados da Ingazeira
Finished
۲۱:۳۰
  Northern Ireland Premiership Development League
Cliftonville U20
۲
۱
Carrick Rangers U20
Finished
۲۳:۱۵
  Wales Welsh Cup
Penydarren BGC
۲
۳
Cwmbran Celtic
Finished
۲۳:۰۰
  World Premier League International Cup
Leicester U21
۲
۲
Celtic U21
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium U21 Pro League Cup
RWD Molenbeek Brussels U21
۲
۱
Royal Antwerp U21
Finished
۲۲:۳۰
  France National 2, Group A
US St. Malo
۳
۱
US Granville
Finished
۲۱:۳۰
  Togo Premier Division
FC Espoir Tsevie
۰
۲
AS Binah
Cancelled
۱۸:۳۰
Dyto FC
۰
۱
ASKO Kara
Finished
۱۸:۳۰
  Qatar Reserve League
Al Duhail SC U23
۲
۰
Al Sadd SC U23
Finished
۱۸:۱۵
Al-Shamal U23
۳
۲
Umm Salal SC U23
Finished
۱۸:۱۵
Al-Rayyan Reserve
۰
۰
Al-Wakrah SC Reserves
Cancelled
۱۸:۱۵
  Bangladesh Championship League
Fortis FC Academy
۱
۱
Fakirapool Young Mens Club
Cancelled
۱۰:۳۰
  Indonesia Liga 3
Serang Jaya
۸
۰
Anyar Pratama FC
Finished
۱۰:۰۰
Banten Jaya FC
۱
۰
Persigon Cilegon
Finished
۱۲:۰۰
  San Marino Coppa Titano
SP Tre Penne
۲
۰
AC Libertas
Finished
۲۳:۱۵
SS Virtus
۳
۰
Folgore / Falciano
Finished
۲۳:۱۵
  Italy Supercoppa Primavera
Inter Milan U19
۱
۲
Fiorentina U19
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil Paranaense 1
Rio Branco PR
۰
۱
Aruko Sports Brasil
Finished
۲۲:۰۰
  France National 2, Group B
ASM Belfort
۱
۱
Reims II
Finished
۲۱:۳۰
  Mali League Women
Santoro (W)
۲
۴
Super Lionnes (W)
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۵
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia Premier League Women
Al Shabab Riyadh (W)
۱
۰
Al Ittihad Jeddah (W)
Finished
۱۶:۴۰
  Oman 1st Division
Muscat
۱
۰
Al Etifaq Club
Finished
۱۶:۳۰
  England Central Reserve League
Fleetwood Town Reserves
۰
۲
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League Cup U21
Newcastle U21
۱
۱
Bristol City U21
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Panthrakikos
۳
۱
Megas Alexandros Orfaniou
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
۴
۱
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۵:۳۰
KS Bylis Ballsh
۱
۰
KS Vllaznia Shkoder
Cancelled
۱۵:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Patronato
۲
۰
Gimnasia y Tiro
Finished
۰۲:۱۰
  World Friendly International Matches U20
China U20
۱
۰
Syria U20
Finished
۱۵:۴۸
  Greece Amateur Cup
Aris Petroupolis
۱
۰
Panionios NFC
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD Castrovillari Calcio
۰
۱
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
  Scotland Premier League 2 Women
Gartcairn (W)
۱
۳
Boroughmuir Thistle (W)
Finished
۲۲:۳۰
  England Isthmian League Division One South Center
Southall FC
۰
۰
Basingstoke Town LFC
Finished
۲۳:۱۵
  England FA Trophy
Banbury United FC
۰
۰
Coalville Town FC
Finished
۲۳:۱۵
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۱
Lobos UPNFM
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید